D.I.P. Sp. z o.o działa na polskim rynku od 2001 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług porządkowych w różnego rodzaju obiektach biurowych oraz przemysłowych, a także na terenach zewnętrznych do nich przylegających. Zapewniamy naszym klientom bieżące utrzymanie czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków według najwyższych standardów. Staramy się, aby wszystkie wykonywane przez nas usługi były realizowane w możliwie najszybszym terminie.

Zatrudniamy świetnie wykwalifikowany oraz wyszkolony personel. Wszyscy nasi pracownicy posiadają świadectwa  niekaralności, a także przebyli szereg szkoleń, które zaznajomiły ich z obsługą nowoczesnych maszyn sprzątających oraz nowymi technologiami utrzymania czystości. Personel posiada charakterystyczne ubranie robocze, pomagające łatwo i szybko identyfikować go z naszą firmą.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży utrzymania czystości, pozwala nam to na stworzenie usług na najwyższym poziomie, które sprawią, iż Państwa otoczenie będzie nieustannie lśniło czystością!
Nasze doświadczenie obejmuje realizację usług dla:

 • biur i obiektów biurowych,
 • wspólnot mieszkaniowych,
 • apartamentowców,
 • dużych obiektów handlowych i logistycznych,
 • placówek rekreacyjno-sportowych,
 • placówek służby zdrowia,
 • laboratoriów,
 • galerii handlowych.

W  ofercie znajdą Państwo również profesjonalną obsługę ogrodniczą: utrzymanie czystości terenów zielonych oraz utwardzonych, rewitalizacja, nasadzanie oraz pryzmowanie. Co więcej, proponujemy także odśnieżanie dachów obiektów w sezonie zimowym.

W trosce o naszych klientów i wysoki poziom świadczonych usług wprowadziliśmy dodatkowo usługi konserwatorskie:

 • instalacji wodno kanalizacyjnej,
 • elektrycznej,
 • centralnego ogrzewania,
 • prace ślusarskie,
 • proste prace budowlane (np. gipsowanie, malowanie),

 

Zmotywowany personel, długoletnie doświadczenie w branży utrzymania czystości oraz otwarcie się na potrzeby klienta indywidualnego pozwala nam na osiągnięcie bardzo dobrych efektów. W naszej pracy przykładamy szczególną uwagę do rozwiązań i technologii ekologicznych, aby zminimalizować wpływ działań na środowisko naturalne. Wybierane przez nas środki czystości posiadają specjalne certyfikaty EuroFlower.

Cechujemy się niezwykłą elastycznością działań, dzięki czemu nasza oferta może być bardzo rozbudowana, gdyż bez najmniejszego problemu dostosujemy się do rodzaju oraz charakteru sprzątanej powierzchni. Szczególną uwagę przykładamy do utrzymania czystości w obiektach takich jak budynki o charakterze sportowym, które ciągle narażone są na niekorzystne warunki. Stosujemy w nich technologie pracy zgodne z normami DIN.

Bez względu na to czy zajmujemy się utrzymaniem czystości w obiektach wielkopowierzchniowych, obsługą ogrodniczą czy odśnieżaniem dachów- wszelkie nasze działania mają na celu osiągnięcia zadowolenia klienta. Z tego względu spełniamy specjalne życzenia klientów odnośnie usługi sprzątania, a także dopasowujemy technologię oraz plan działań do konkretnego typu obiektu.

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi spełniały surowe wymogi, a także oczekiwania naszych klientów. Stale staramy się udoskonalać ofertę, chcąc w możliwie jak najlepszy sposób dopasowywać się do potrzeb rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje oraz rozwiązania, zatem z chęcią przedstawimy Państwu indywidualną ofertę w przypadku kompleksowych zamówień.
Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym Działem Obsługi Klienta.